FAME RESIDENCE KEMER & SPA

FAME RESIDENCE KEMER & SPA'ya HOŞGELDİNİZ

"Fame Residence Otelleri... Düşleyin...”

Akdeniz’in mavisini Torosların yeşili ile buluşturan, Fame Residence Hotelleri,  Antalya Kemer sahilinden Lara’ya, 3 otel ve yaklaşık 2270 kişilik yatak kapasitesiyle, her türlü beklentinize ekonomik, lüks ve de lüks standartlarda yaklaşabilen, geniş bir yelpazeye sahiptir.

Profesyonel ekibimizle tatilinizin zevkli, huzurlu, eğlenceli ve keyifli geçirmeniz için gerekli olan tüm hizmetleri ile sizin adınıza biz düşünüyoruz.

Ülkemizin konukseverliği, personelimizin güler yüzlü ilgisi, birbirinden lezzetli yemekleri ve uluslararası standartlarca belirlenmiş kalitesiyle sizleri davet ediyoruz.
Siz “ Düşleyin” biz gerçekleştirelim!

GENEL BAKIŞ

Fame Residence Kemer’de “Düşleyin”

Antalya’nın tüm güzelliklerine ve düşlediğiniz mükemmel tatile Fame Residence Kemer & Spa Otel de kolayca ulaşabilirsiniz.  Denize sıfır mesafede, eşsiz güzellikteki yat limanı ve doğa manzarası, şirin mi şirin bahçesi, 2002 yılından bu yana Misafir Memnuniyetini her zaman en üstte tutan kalite anlayışıyla, muhteşem lezzetleri, güler yüzlü personeli, şık ve modern dekorasyonuyla, sizleri ailenizle unutamayacağınız anlar yaşamaya davet ediyoruz.

Kemer ilçe merkezinde bulunan otelimiz, Antalya şehir merkezine 40 Km. havaalanına ise 50 Km. uzaklıktadır. Mavi bayraklı plajı, spor aktiviteleri, soft animasyon içindeki mini kulübü ve eğlenceli gösterileri ile “Her şey Dahil” hizmet veren Fame Residence Kemer & Spa Otel, SpaWellness Merkezi ile tatilinizi cennette çevirip, huzur ve enerji veren inanılmaz doğasıyla sizi sarıp sarmalayacaktır.

KONUM

ISO 9001: 2000 ve HACCP Belgelerine sahip  5 Yıldızlı Otellimiz  doğanın tüm renklerinin doyasıya yaşanabileceği ve eğlencenin bol olduğu Kemer merkezinde bulunmaktadır.  

 

UZAKLIK:   KM
Antalya Havalimanı   50 km
Antalya Merkez   40 km
Deniz/Plaj   0 m
Kemer Otogar   1 km
 

TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARTIN...

Akdeniz’in mavisini Torosların yeşili ile buluşturan, Fame Otelleri, Antalya Kemer sahilinden Lara’ya, 3 otel ve yaklaşık 2270 kişilik yatak kapasitesiyle, her beklentinize ekonomik, lüks ve delüks standartlarda yaklaşabilen, geniş bir yelpazeye sahiptir.

Yorumlarınız

Bize Ulaşın2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 22fame-residence-kemer-spa1fame-residence-kemer-spa,,2KEMER • ANTALYAhome
...
FAME RESIDENCE KEMER & SPA-----------------

2
22
2
2
fame-residence-kemer-spa
1
fame-residence-kemer-spa,,
fame-residence-kemer-spa,,
otelimiz