FAME RESIDENCE LARA & SPA

KURUMSAL

FAME RESIDENCE LARA HAKKINDA

Fame Otelleri, Fame Residence Lara, Kemer, Park, Göynük, Fame Otel, olmak üzere, beş otelden oluşan grubun Lara bölgesinde bulunan, 44 dönüm üzerine kurulu olan bir üyesi olan Fame Residence Lara 2006 yılının Nisan ayında, faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 559 oda, 1200 yataklı kapasitesiyle, Antalya havaalanına 14km, şehir merkezine 16km, denize 0km uzaklıkta, her şey dahil konseptte hizmet vermekte olup, konaklamanın yanı sıra toplantı salonları ile organizasyonlara ev sahipliği yapabilir durumdadır. İki adet futbol sahası, Spa merkezi, kapalı ve açık yüzme havuzları, toplantı salonları ile konaklama ve düğün organizasyonlarına hizmet vermektedir.

Öncelikle hizmet kalitesini iyileştirerek uluslar arası kalite standartlarına uygun bir hizmet sunumunu sağlamıştır. Fame Residence güvenilir ve kurumsal bir uluslar arası otelcilik markası olmayı hedeflemiş, hizmet sunumunda ve insan kaynakları yönetiminde bu anlayış doğrultusunda hareket etmiştir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM POLİTİKAMIZ

Fame Residence Lara Otel ve Spa olarak, Faaliyetlerimizi yürütürken, kaynaklarımızı verimli ve tasarruflu kullanıyor, çevreye zarar vermemek için atıklarımızı “doğaya saygı” ilkesiyle, değerlendiriyoruz. Otel çalışanlarımızın haklarının korunması, sağlık ve güvenlikleri için gereklerin sağlanmasını önemsiyoruz. Ulusal ve Uluslar arası işçi hakları ve yasalarına uygun olarak personel çalıştırıyoruz.

Çocukların, haklarının korunması, sömürüye engel olunması için, gerekli politikayı oluşturuyor ve destekliyoruz. Yerel yönetimle işbirliği içinde hareket ederek ve toplumsal sorunların çözümünde yer alarak, turizmde, sürdürülebilirliğin sağlanmasına katkı sağlayacağımıza inanıyoruz.

Misafirlerimizi memnun etmek, çalışanlarımız ve bizimle birlikte çalışanlar için, güvenli bir çalışma ortamı yaratmak amacındayız. Personelimizin eğitimine ve gelişimine önem veriyor, hizmetimizi sürekli değerlendiriyoruz, bu sayede başarılı olabileceğimize inanıyoruz.

Yasalara ve kalite yönetim sistemlerinin şartlarına uygun olarak, sistemimizi yürütüyor, taahhütlerimizi yerine getiriyor ve sürekli gelişimi hedefliyoruz. Tesisimizi işletmekte olduğumuz bölgeye, katkı sağlamının yolunun; verdiğimiz kaliteli hizmet ile ekonomik büyümenin parçası olmak, doğaya saygılı işletme prensibiyle,  yerel halka ve turizme değer katarak, turist geliri yaratmak ve iş istihdamı vasıtasıyla fayda sağlamaktır.

Ülkemizi en iyi şekilde temsil eden, personelimizin ve tedarikçilerimizin her daim çalışmak isteyeceği, sürekli gelişimi kendine hedef olarak koyan, güvenilir bir otelcilik markası haline gelmek için “Tüm personelimizle bu politikayı benimseyerek, çalışmalarımızı bu çerçevede gerçekleştirmekte kararlıyız”.

İşletme Müdürü

KALİTE POLİTİKASI

Yasalara ve kalite yönetim sistemlerinin şartlarına uygun olarak, sistemimizi yürütüyor, taahhütlerimizi yerine getiriyor ve sürekli gelişimi hedefliyoruz.

Misafirlerimizin memnuniyetini arttırabilmek için, tüm geri bildirimleri objektif bakış açısıyla ele alıyor, misafir odaklı yaklaşımımız ile bunu bir fırsata dönüştürüyoruz.

Misafirlerimizi memnun etmek, çalışanlarımız ve bizimle birlikte çalışanlar için, güvenli bir çalışma ortamı yaratmak amacındayız. Personelimizin eğitimine ve gelişimine önem veriyor, hizmetimizi sürekli değerlendiriyoruz, bu sayede başarılı olabileceğimize inanıyoruz.

Kaza ve yaralanmaları engellemek için çalışmalarımızı uzmanlarca denetliyor, gereken önleyici ve düzeltici faaliyetleri yerine getiriyoruz. Ürettiğimiz tüm gıdaları tedarik aşamasından, son tüketime kadar ulusal ve uluslar arası kabul görmüş standartlar doğrultusunda yönetiyor, tüm alanlarımızda sağlıklı bir ortam sağlamak için uygunluğunu sürekli kontrol ediyoruz.

Faaliyetlerimizi yürütürken, kaynaklarımızı verimli ve tasarruflu kullanıyor, çevreye zarar vermemek için atıklarımızı “doğaya saygı” ilkesiyle, maksimum geri dönüşüm yöntemiyle değerlendiriyoruz.
Tüm personelimizle bu kalite politikasını benimseyerek, çalışmalarımızı bu çerçevede gerçekleştirmekte kararlıyız.

MİSYONUMUZ

Misafirlerimizin beklentilerini bilen, bu bilinçle beklentilerinin üzerinde bir hizmetle karşılayan, ülkemizi en iyi şekilde temsil eden, turizme değer katan bir otelcilik markası olmak

VİZYONUMUZ

Misafir memnuniyetini sağlayan, doğaya saygılı, çalışanlarına ve tedarikçilerine değer veren, gelişen ve geliştiren, sadık misafir sayısını her geçen yıl arttıran bir marka olmak.

HEDEFLERİMİZ

Misafirlerimizin beklentilerinin üstünde memnuniyet sağladığı, personelimizin ve tedarikçilerimizin her daim çalışmak isteyeceği, sürekli gelişimi kendine hedef olarak koyan, güvenilir bir otelcilik markası haline gelmek.

DEĞERLERİMİZ

• Güven
• Sadakat
• Dürüstlük
• Saygı
• Çalışkanlık

TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARTIN...

Akdeniz’in mavisini Torosların yeşili ile buluşturan, Fame Otelleri, Antalya Kemer sahilinden Lara’ya, 3 otel ve yaklaşık 2270 kişilik yatak kapasitesiyle, her beklentinize ekonomik, lüks ve delüks standartlarda yaklaşabilen, geniş bir yelpazeye sahiptir.

Yorumlarınız

Bize Ulaşın1trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 16kurumsal2fame-residence-lara-spa,kurumsal,1LARA • ANTALYAsub
...
true
KURUMSAL-----------------

1
9
6
1
kurumsal
2
fame-residence-lara-spa,kurumsal,
fame-residence-lara-spa,kurumsal,
otelimiz