FAME RESIDENCE LARA & SPA

MİNİ KULÜP

Ailenizle birlikte geçirebileceğiniz hayalinizdeki tatil için, çocuklarınızın güvenliği, konforu ve eğlencesi çok önemli, işte bu yüzden Fame Residence Lara & Spa Otel’ de profesyonel ekibimiz eşliğinde çocuklarınız için etkinliklerin düzenlendiği, bol eğlence, bol oyun ve gün boyu devam eden aktivitelerin yapıldığı Mini kulübümüzde sizlere, Fame Ailesi olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Gündüz mini kulüp aktiviteleriyle, akşam animasyon gösterisinden önce çocuklarımızla birlikte mini diskoda eğleniyoruz. Tüm aktiviteler tam eğitimli, yabancı dil konuşabilen profesyonel ekibimiz tarafından yaptırılmaktadır.

Hiç merak etmeyin, Ana restoranda özel bir çocuk restoranı ve A La Carte Restoranlarımızda çocuklarımız için özel mönüler oluşturduk. Bebeklerimiz için özel, mama hazırlık ekipmanlarını, Çocuk restoranında bulabilirsiniz.

0-12 yaş arası tüm çocuklarımızın faydalandığı mini kulübümüze, 4 yaşa kadar yetişkin eşliğinde, 4 yaş üzeri çocuklarımızı Mini Kulüp Animatörleri eşliğinde yapılan tüm aktivitelerimize bekliyoruz.

Otelimizde sahilde siz güneşlenirken “çocuklarınız eğlenceye devam etsin” diye Çocuk parkı ve şişme oyuncaklar yine denizde “bu eğlence hiç bitmesin” diye, deniz oyuncaklarını sizin için hazırladık.

İster yazın çocuk havuzu kenarındaki Şirinler Temalı mini kulübümüzden, isterseniz kışın Otel içindeki “çocuklar için özel tasarlanan” iç mini kulübümüzden faydalanabilirsiniz. Kışın havuz keyfini, ailenizle birlikte, kapalı yetişkin ve çocuk havuzunda çıkarabilirsiniz. Çünkü aileniz, ailemizdir ve bizim için çok önemlidir.

Sahilde, bahçede, el işi ve yetenek kurslarıyla, spor ve havuz oyunları ile çocuklarınızın Fame Residence Lara & Spa Oteli “unutulmayacak anılarla” hatırlamasını sağlayacağız.

Bebek bakım hizmeti ( Ücretlidir )

Mini Kulüp Aktiviteleri

Sabah Jimnastiği El İşi Giysi Boyama
At Çiftliğine Gezinti Sinema Yüz Boyama
Pizza Yapımı Piknik Dans Kursu
Takım Oyunları Masa Oyunları Su Jimnastiği
Atölye Çalışması Olimpik Oyunlar Havuz Oyunları
Fidan Dikme Kum Oyunları  

TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARTIN...

Akdeniz’in mavisini Torosların yeşili ile buluşturan, Fame Otelleri, Antalya Kemer sahilinden Lara’ya, 3 otel ve yaklaşık 2270 kişilik yatak kapasitesiyle, her beklentinize ekonomik, lüks ve delüks standartlarda yaklaşabilen, geniş bir yelpazeye sahiptir.

Yorumlarınız

Bize Ulaşın1trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 184mini-kulup3fame-residence-lara-spa,aktiviteler,mini-kulup1LARA • ANTALYAsub
...
MİNİ KULÜP-----------------

1
9
84
1
mini-kulup
3
fame-residence-lara-spa,aktiviteler,mini-kulup
fame-residence-lara-spa,aktiviteler,mini-kulup
otelimiz