Çağrı Merkezi : 0242 524 52 13
: 0532 057 05 26

FAME RESIDENCE KEMER & SPA

KURUMSAL

FAME RESIDENCE KEMER HAKKINDA

Fame Otelleri, Fame Residence Lara, Kemer, Park, Göynük, Fame Otel, olmak üzere, beş otelden oluşan grubun Kemer bölgesinde bulunan, 8 dönüm üzerine kurulu olan bir üyesi olan Fame Residence Kemer 2002 yılının Nisan ayında, faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 246 oda, 508 yatak kapasitesiyle, Antalya havaalanına 50km, şehir merkezine 40km, denize 0km uzaklıkta, her şey dahil konseptte hizmet vermekte olup, konaklamanın yanı sıra toplantı salonları ile organizasyonlara ev sahipliği yapabilir durumdadır. Öncelikle hizmet kalitesini iyileştirerek uluslar arası kalite standartlarına uygun bir hizmet sunumunu sağlamıştır. Fame Residence güvenilir ve kurumsal bir uluslar arası otelcilik markası olmayı hedeflemiş, hizmet sunumunda ve insan kaynakları yönetiminde bu anlayış doğrultusunda hareket etmiştir.

KALİTE POLİTİKASI

Fame Residence Ailesi olarak,

Turizmde köklü kuruluş olmanın verdiği bilinç ve sorumluluk ile tüm müşterilerimizi misafir olarak kabul etmek, ulusal ve uluslararası değerleri harmanlayarak, kaliteli, çevreye duyarlı ve gıda güvenliği şartlarını eksiksiz yerine getirerek hizmet sunmayı ilke edinmek, kaliteyi her zaman ön planda tutarak eğitim ve sürekli gelişime önem vermek, çevreye duyarlı hizmet vermek için; üretimden ve diğer faaliyetlerimizden kaynaklanan atıklar, doğal kaynak kullanımını azaltmak ve mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir ürünleri tüketip, değişen koşullarda çevre yönetim sistemini periyodik olarak gözden geçirmek ve çevre performansımızı sürekli arttırmaya çalışmak vizyonumuzu şekillendirecektir.

‘Gıda Güvenliği herkesin hakkı ve herkesin sorumluluğudur.’ İnancıyla, ham maddelerin satın alınmasından üretilen gıdaların tüketimine kadar olan gıda üretimi, sunumu ve depolama alanlarında hijyen kurallarını eksiksiz uygulayarak insan sağlığını koruyacağımızı taahhüt ederiz.

MİSYONUMUZ

Misafirlerimizin beklentilerini bilen, bu bilinçle beklentilerinin üzerinde bir hizmetle karşılayan, ülkemizi en iyi şekilde temsil eden, turizme değer katan bir otelcilik markası olmak.

VİZYONUMUZ

Güvenilir, güçlü, seviyeli, kaliteli, tercih edilen, kazanan ve kazandıran, sektördeki saygın otellerden birisi olmak.

HEDEFLERİMİZ

Misafirlerimizin beklentilerinin üstünde memnuniyet sağladığı, personelimizin ve tedarikçilerimizin her daim çalışmak isteyeceği, sürekli gelişimi kendine hedef olarak koyan ve maksimum oda doluluklarına ulaşan güvenilir bir otelcilik markası haline gelmek.

DEĞERLERİMİZ

• Güven
• Sadakat
• Dürüstlük
• Saygı
• Çalışkanlık

TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARTIN...

Akdeniz’in mavisini Torosların yeşili ile buluşturan, Fame Otelleri, Antalya Kemer sahilinden Lara’ya, 5 otel ve yaklaşık 3000 kişilik yatak kapasitesiyle, her beklentinize ekonomik, lüks ve delüks standartlarda yaklaşabilen, geniş bir yelpazeye sahiptir.

Yorumlarınız

Bize Ulaşın2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 258kurumsal2fame-residence-kemer-spa,kurumsal,2KEMER • ANTALYAsub
...
true
KURUMSAL-----------------

2
22
58
2
kurumsal
2
fame-residence-kemer-spa,kurumsal,
fame-residence-kemer-spa,kurumsal,
otelimiz