Çağrı Merkezi : 0242 524 52 16
: 0532 057 05 26

FAME HOTEL

FAME HOTEL'e HOŞGELDİNİZ

KONUM

Otelimiz, doğanın tüm renklerinin doyasıya yaşanabileceği ve eğlencenin bol olduğu Kemer merkezinde bulunmaktadır.  

 

UZAKLIK: KM
Antalya Havalimanı 50 km
Antalya Merkez 40 km
Deniz/Plaj 200 m
Kemer Otogar 500 m

 

 

 

Fame Hotel, oteller zincirimizin ilk üyesi ve aynı zamanda ilk aşkıdır. Otelimiz standart, aile ve triple oda tipleri ile toplamda 108 odaya sahiptir. Tüm odalarımız balkonlu olup bahçe, dağ ve havuz manzaralıdır. Odalarımız 2015 senesinde renovasyondan geçmiş olup nostaljik ve samimi havasını kaybetmemiştir.

Antalya’nın eğlence merkezleri ve doğasıyla ün yapmış olan Kemer ilçesinde yer alan otelimiz; eğlence mekanlarına, alışveriş caddesine ve yat limanına yürüme mesafesindedir. Siz misafirlerimize düşen iç ısıtıcı havanın denizin, tatilin ve eğlencenin tadını çıkarmaktır. Otelimiz eğlence ve restruant servisini 50 m mesafede ön sahil bandında bulunan otelimiz Fame Park'tan sağlamaktadır.

Tesisimizin kendi özel plajı bulunup siz misafirlerimize mavi bayrak berraklığında deniz, güneş ve doğa sunmaktadır. Sahilimizin konumu itibariyle denizin Torosların ortasında kalmışçasına kıpırtısız bir göl gibi sizi sarmaladığını hissedebilirsiniz.

Fame Hotel sakin, huzurlu ortamı ve fiyat avantajıyla sizlerin hizmetine sunulmuştur.

 

TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARTIN...

Akdeniz’in mavisini Torosların yeşili ile buluşturan, Fame Otelleri, Antalya Kemer sahilinden Lara’ya, 5 otel ve yaklaşık 3000 kişilik yatak kapasitesiyle, her beklentinize ekonomik, lüks ve delüks standartlarda yaklaşabilen, geniş bir yelpazeye sahiptir.

Yorumlarınız

MİNİ GALERİ

Bize Ulaşın5trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 55fame-hotel1fame-hotel,,5KEMER • ANTALYAhome
...
FAME HOTEL-----------------

5
25
5
5
fame-hotel
1
fame-hotel,,
fame-hotel,,
otelimiz